SUKCESY UCZNIÓW - SPOŁECZNE GIMNAZJUM STO - 2009/010

Konkursy przedmiotowe

Karolina Nowak - finalistka VII Wojewódzkiego Konkursu Matematycznego
Uczennicę przygotowała Pani Teresa Szklarczyk
Olga Gryz - finalistka VII Wojewódzkiego Konkursu z Języka Polskiego
Uczennicę przygotowała Pani Bożena Jaskros
Marcel Gralec - finalista VII Wojewódzkiego Konkursu Historycznego
Ucznia przygotowała Pani Ewa Nowak
Natalia Hnatiw - zakwalifikowała się do II etapu Wojewódzkiego Konkursu z Języka Angielskiego
Uczennicę przygotowała Pani Katarzyna Sasak
Karolina Nowak
- zakwalifikowała się do II etapu VII Wojewódzkiego Konkursu Chemicznego i VIII Wojewódzkiego Konkursu Fizycznego
Uczennicę przygotowali: Pani Anna Niebudzińska
i Pan Przemysław Wolszczak

Sukcesy międzynarodowe

Maria Włoskowicz, Maciej Purski, Maciej Bujak - wyróżnienie w Międzynarodowym Konkursie Matematycznym "Kangur"
Uczniów przygotowała Pani Teresa Szklarczyk

Sukcesy ogólnopolskie

Olga Gryz - II miejsce (kategoria ŻACY) w XIX Ogólnopolskim Konkursie ŁAMIGŁOWY
O. Gryz, K. Nowak, M. Włoskowicz, M. Purski, A. Kuleta, H. Kubiczek, E. Misztal, M. Pawlińska - II miejsce drużynowo w XIX Ogólnopolskim Konkursie ŁAMIGŁOWY

Maria Włoskowicz
- wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie na pracę z literatury KATOWICE 2010
Uczennicę przygotowała Pani Teresa Rybka

Sukcesy wojewódzkie

Karolina Nowak - wyróżnienie w wojewódzkim etapie Konkursu na prezentację multimedialną "Gimnazjalisto! Wybierz zdrowe życie bez nałogów"
Uczennicę przygotowały Panie Beata Nowak i Anna Babicka

Sukcesy powiatowe

Maciej Bujak - III miejsce w V Powiatowym Konkursie Informatycznym "Znane osobistości świata kultury i sztuki i ich starachowickie korzenie"
Ucznia przygotowała Pani Beata Nowak
Karolina Nowak -
II miejsce w powiatowym etapie Konkursu na prezentację multimedialną "Gimnazjalisto! Wybierz zdrowe życie bez nałogów"
Uczennicę przygotowały Panie Beata Nowak i Anna Babicka

Karolina Nowak (VI miejsce), Magda Pawlińska - finalistki VI Powiatowego Turnieju Matematycznego "Matematyka i ja w otaczającym świecie"
Uczennicę przygotowała Pani Teresa Szklarczyk

Sukcesy międzyszkolne

Magda Pawlińska - laureatka w Miejskim Konkursie Recytatorskim Poezji Religijnej
Uczennicę przygotowała Pani Bożena Jaskros

Sukcesy szkolne

Maciej Purski kl. I, Marcel Gralec kl. II, Olga Gryz kl. III - laureaci I Szkolnego Konkursu Ortograficznego "MISTRZ ORTOGRAFII"
Magdalena Pawlińska - OMNIBUS Zielonej Szkoły 2010 w kategorii klas gimnazjum

 

Sukcesy sportowe

Mateusz Madejski, Kamil Grdeń, Magda Bidzińska, Ola Madejska, Basia Zatorska, Kuba Olejnik, Marysia Włoskowicz, Emanuel Misztal - I miejsce w Maratonie Pływackim Szkół Gimnazjalnych - 4000 m
Uczniów przygotowali Agnieszka Makoska i Bartosz Stanecki
Olga Gryz, Karolina Nowak, Aleksandra Kuleta, Magdalena Pawlińska, Magdalena Bidzińska, Marta Herc, Adrianna Jędrzejczyk, Adrianna Chmolewska, Aleksandra Madejska, Kinga Samborska, Małgorzata Samela - IV miejsce w Miejskim Turnieju Siatkówki
Uczennice przygotowała Agnieszka Makoska

Miejskie Zawody w Pływaniu zorganizowane przez Pływacki Klub Sportowy "BARAKUDA":
Ola Madejska
- I miejsce 50 m stylem klasycznym i 50 m stylem grzbietowym, II miejsce na 100 m stylem zmiennym, III miejsce 25 m stylem motylkowym
Magda Bidzińska - I miejsce 100 m stylem dowolnym, I miejsce na 25 m stylem motylkowym, I miejsce na 100 m stylem zmiennym, II miejsce 50 m stylem klasycznym
Uczniów przygotowali Agnieszka Makoska i Bartosz Stanecki